Доставка води в офіс


                   
                       

Артезіанська вода для офісу ekovoda0432.com

Свіжа та смачна

 

Наша вода добувається з артезіанських свердловин в екологічно чистому регіоні Вінницької області. Вона захищена природними фільтрами — шарами грунтів, піску та глини, тому її безпечно і смачно пити свіжою.

Корисна для здоров’я

 

Наша вода має оптимальний для організму вміст солей та мінералів. На відміну від багатьох мінеральних вод, її можна вживати без жодних застережень, щодня, без шкоди для здоров’я.

Без консервантів та хімії

 

Завдяки сучасним технологіям виробництва та асептичного розливу вода добре зберігається без консервантів та шкідливих методів хімічного очищення.

Відповідає європейським нормам

 

Сертифікат якості ISO 14001, ISO 9001, ISO 22000 підтверджує, що ми використовуємо технології, які відповідають нормам виробництва, що застосовуються у країнах ЄС.

Тисячі наших корпоративних клієнтів замовляють нашу питну воду в офіси та вживають її протягом робочого дня. Завдяки мінеральному складу та технологіям розливу вона має приємний смак та зберігає природну чистоту. Воду приємно пити в чистому вигляді та використовувати для приготування кави, чаю та інших напоїв. Також ви можете замовити таку воду для кулера.

Зручний сервіс доставки питної води в офіс

Аби швидко та своєчасно доставляти замовлення води в офіс кожному корпоративному клієнту, ми організували зручний сервіс та надаємо вигідні умови доставки.

Персональний корпоративний менеджер

З кожним корпоративним клієнтом працює персональний менеджер сервісу, який допомагає з вибором продукції, обсягом замовлення та фіксує побажання щодо часу та умов доставки води.

Прийом замовлень 24/7

Форма замовлення на сайті працює цілодобово, тож залишити заявку на доставку води можна в будь-який час.

Супутні товари для офісу

Чай, кава, соки, цукор, разовий посуд, паперові рушники та серветки — все це можна придбати на сайті разом зі смачною артезіанською водою.

Обладнання

В нашому сервісі можна орендувати або придбати кулери для води, а також помпи для води та підставки.

Обирайте сервіс доставки води ekovoda0432.com та замовляйте доставку води в офіси у Вінниці та Калинівці. Ми доставляємо воду щодня, крім неділі, у зручний час: з 9:00 до 22:00 у будні з 9:00 до 16:00 у суботу.

Корпоративні ціни

Всім корпоративним клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці та доставляємо воду в бутелях, супутні товари і обладнання по вигідним партнерським цінам.

Дізнавайтеся у свого персонального менеджера про діючі акції та пропозиції для корпоративних замовників і замовляйте доставку води до офісу зі знижкою.